KTU dirbtuvės žaidimų kultūros parodoje „GameOn III“

Festivalis

Kviečiame š. m. rugsėjo 16 d. dalyvauti žaidimų kultūros parodoje „GameOn III”, kurioje vyks net dvi Kauno technologijos universiteto (KTU) dėstytojų ir studentų organizuojamos dirbtuvės „Sukonstruok hidraulinę roboto ranką” ir „Pasikalbėk su fantastinio pasaulio arba savo super herojais”. Abu užsiėmimai vyks po dvi valandas Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) 5 salėje. 

12:00-14:00 Sukonstruok hidraulinę roboto ranką 
Kviečiame visus, kurie domisi robotais, sukonstruoti roboto ranką ir valdyti ją hidrauliniu būdu. Jūsų sukonstruota roboto ranka galės ne tik lankstytis 90 laipsnių kampu, bet ir pakelti įvairius daiktus. Projektuosime roboto rankos maketą, pasiruošime detales, konstruosime ir testuosime. Dirbtuves vainikuos robotikos entuziastų apdovanojimai, kurio prizus įsteigė KTU.

14:30-17:00 Pasikalbėk su fantastinio pasaulio arba savo super herojais 
Pasaulyje priskaičiuojama daugiau kaip 7 tūkst. kalbų, tačiau filmų ir žaidimų kūrėjams jų vis tiek nepakanka. Kuriamos naujos, dirbtinės kalbos, be kurių jau nebeįsivaizduojame mėgstamų žaidimų, filmų ar serialų. Juose vartojamos kalbos, kuriamos nors ir egzotiškų, tačiau egzistuojančių kalbų pavyzdžiu. Šio užsiėmimo metu sužinosi, kaip ir kodėl Star Wars, Avatar, Star Trek, Game of Thrones personažai kalba būtent taip. Ar sugebėtum išversti, ką jie sako? Kas kuria naujas kalbas? Kokia bus ateities kalba? Kaip jų išmokti? Sužinok atsakymus, atėjęs į užsiėmimą, ir išbandyk save praktinių užduočių metu.

REGISTRUOKITĖShttp://bit.ly/2vp1oVd 
Registracija vyks iki rugsėjo 10 d. 

Bilietus į renginį galite įsigyti čia: https://gameon.lt/bilietai/ 

16 rugsėjo d., 2017 12:00 - 17 rugsėjo d., 2017 14:30

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Įtraukti į iCal
Pasiūlyk įvykį!